Розробка родовищ


Група компаній COMSPEC пропонує реалізацію повного комплексу робіт з розробки гранітних родовищ відкритим способом. Наші досвідчені фахівці ефективно спланують та проведуть усі необхідні роботи «під ключ»: геологічна та гірничотехнічна характеристика родовища, підготовка гірських порід до виймання, відвалоутворення, буро-вибухові роботи, дроблення негабаритних елементів гірської маси, виїмка та переробка видобутої гранітної маси, транспортування. Наявність висококваліфікованих фахівців і сучасної техніки дозволяють провести роботи на найвищому рівні, заощаджуючи Ваш час та кошти.     

                     

МАРКШЕЙДЕРСЬКА СЛУЖБА


Висококваліфіковані фахівці  використовують  сучасні системи GPS, автоматизовані тахеометри та спеціальний комплекс програмного забезпечення. Це дозволяє нам виконувати маркшейдерські роботи якісно та швидко, а Вам заощаджувати час та кошти.

 

РОЗКРИВНІ РОБОТИ

 

Розкривні роботи включають процеси підготовки порід до виїмки, створення та утримання доріг у належному стані, відвалоутворення.

Досвід наших фахівців та технічна база дозволяють швидко та професійно провести розтин родовища, що відкриє доступ до корисної копалини або її частини для проведення подальших видобувних робіт.

 

БУРОВІ РОБОТИ

 

Компанія надає послуги буріння сучасними буровими станками визнаного світового виробника Atlas Copco. Висока швидкість буріння та низька витрата палива!

Кваліфіковані оператори бурових установок, мають профільну вищу освіту, та пройшли спеціалізовану підготовку в Atlas Copco.

 

ВИБУХОВІ РОБОТИ

 

Ми використовуємо сертифіковану сучасну безпечну емульсійну вибухову речовину України. Гарантуємо видобуток якісного продукту з низьким рівнем відсіву не більше 15%.  

 

ДРОБЛЕННЯ НЕГАБАРИТУ

 

Компанія володіє сучасним парком потужних мобільних бутобойних машин для якісної та швидкої переробки негабаритних елементів гірської маси з низькою затратою палива.

 

ЕКСКАВАЦІЙНО-НАВАНТАЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

 

До Ваших послуг парк сучасної спецтехніки для забезпечення якісних екскаваційних робіт. Екскаватори Volvo та Hyundai оснащені ковшами об’ємом від 2 до 4 м3.

Гордість нашої компанії — екскаватори Terex RH40E об’ємом ковша 6м3 і Kamatsu PC750 об’ємом ковша 4,5м3

              

Замовити послугу