Bauma 2016 зібрала рекордну кількість учасників

 

 З 11 по 17 квітня в Мюнхені відбулася найбільша міжнародна будівельна виставка Bauma 2016.

 

Як завжди, на заході було побито масу рекордів. У виставці взяли участь 3423 експонентів з 58 країн світу, а всього виставку відвідали 580 тисяч чоловік з 200 країн, що, за заявами організаторів, є зростанням відвідуваності на 9%.

 

Експозиції виставки зайняли 605 тис квадратних метрів, що також є рекордом. Найбільша кількість відвідувачів прибули з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Італії, Франції, Нідерландів, Великобританії, Швеції, Росії, Польщі та Чехії.

 

Частка іноземних компаній склала 63%, що вище, ніж коли б то не було. У числовому вираженні це 2160 експонентів з 3423. Організатори відзначають, що ділова активність і число укладених угод були вище, ніж прогнозувалося.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                          

Фахівці групи компаній COMSPEC скористалися унікальною можливістю наживо поспілкуватися з представниками найбільших гравців ринку, обговорити останні тенденції, отримати консультацію від провідних експертів галузі.

Крім того, представники нашої компанії мають можливість налагодити ділові контакти з потенційними покупцями і партнерами. Бути присутнім на обговореннях актуальних новинок і оцінити майбутні досягнення. Це відмінний шанс відкрити нові горизонти, знайти інвесторів, вийти на ринок збуту.