День Будівельника - велике свято для дружньої команди

 

 

Важлива та довгоочікувана подія для кожного працівника великої родини COMSPEC - Свято День будівельника. У цей день підводять підсумки виконаної роботи, відзначають заслуги, заохочують передовиків.

 

Традиційно, кожну другу неділю серпня, ТДВ «Коростенський щебзавод», люб'язно приймає у себе всю нашу велику команду для святкування Дня будівельника. Цього року свято пройшло з особливим розмахом і зібрало на одному полі не тільки співробітників корпорації, а й Партнерів, жителів Коростеня та мікрорайону Мирне, де розташований завод. Публіку розважали місцеві колективи, а також переможці національного шоу «Україна має талант» - гурт «Чіп»! Конкурси, спортивні змагання, шахи, призи та маса розваг для дітей.

 

Як зазначив, засновник групи COMSPEC Юрій Тарасович Біжан, - «У професіоналів нудно не буває, ні на роботі, ні на святі!», - і розповів про позитивні тенденції розвитку корпорації, - «Мені приємно говорити про те, що підприємства групи COMSPEC, незважаючи на ситуацію в країні, модернізуються і розвиваються. Сьогодні ми входимо в трійку лідерів по виготовленню та експорту гранітної продукції. Впевнений, в майбутньому році ми очолимо цей список. З огляду на темпи, COMSPEC стане найпотужнішою нерудною транспортною групою без залучення іноземних інвестицій. Адже наша земля багата на талановитих фахівців, тут живуть цілі покоління інженерів, гірників, механіків. І ми гідні того щоб стати кращими не тільки в Україні, а й за її межами. Всі, хто зібралися на святі - оператори, машиністи екскаваторів, водії, слюсарі, зварювальники, буровики, вибуховики, всі причетні до будівельної справи. Завдяки спільним зусиллям в Україні прокладено кілометри доріг, ростуть житлові квартали та інші промислові об'єкти. Всім нам є чим пишатися. Але варто памятати - Успіх - це не випадковість, а важка робота і від того, наскільки професійний кожен працівник, залежить успіх спільної справи."

 

Директор Коростенського шебзаводу - Павло Зіновійович Савінський, привітав ветеранів галузі з їхнім професійним святом, а також заохотив грошовими преміями ветеранів праці, - «У цей день хочу особливо привітати ветеранів нерудної промисловості, які зберегли традиції і примножили сучасне покоління фахівців. Спасибі вам за відданість своїй справі, майстерність і досвід! Ви завжди будете для нас прикладом стійкості та працьовитості!»

 

Свято вдалося на славу! Завдяки активній участі співробітників COMSPEC День будівельника встиг стати доброю традицією всього Коростенського району.

 

 

 

 

  

 

 

Перейти в галерею ˃˃