COMSPEC бере участь у Міжнародній виставці Autostrada Polska 2016 в Кельце

В Кельце пройшла XXII Міжнародна виставка дорожньо-будівельної галузі #AUTOSTRADA_POLSKA_2016, в якій взяли участь понад 400 компаній з більш ніж 20 країн зі всього світу. На майданчику, де представлені лідери дорожньо-будівельної галузі, Україну представляла - група компаній #COMSPEC - найпотужніший виробник щебню та інших будівельних матеріалів.


Безліч позитивних відгуків отримала щебнева продукція вироблена підприємством ТДВ"#Коростенський_щебзавод", на виставці #AUTOSTRADA_POLSKA_2016 в Кельце. Велика кількість пропозицій про співпрацю, вкотре підтверджує високий рівень якості гранітної продукції запропонованої Европейським споживачам.

На майдинчиках #Targi_Kielce була представлена найрізноманітніша сучасна спецтехніка призначена для дорожнього будівництва. Один поперед одного виробники вражали відвідувачів динамічним шоу величезних машин, які здатні з лекгістью подолати складний рельєф місцевості, навіть на двох колесах. Крім того, оператори могли протестувати в роботі сучасні ковшові та дробильно-сортувальні екскаватори.