Лідери гірничодобувної промисловості впроваджують євростандарти

Продуктивно і пізнавально пройшла минулий тиждень для фахівців гірничодобувного справи компаній ТОВ «Техрозробка» і ТОВ «Євровибухпром».


Директор компанії Техрозробка - Сергій Федін, та головний інженер компанії Євровибухпром - В'ячеслав Замига, зробили робочий візит до польського представницта всесвітньо відомого виробника гірничодобувного обладнання Atlas Copco.


Atlas Copco є надійним партнером компаній Техрозробка і Євровибухпром протягом багатьох років. За роки співпраці з цією компанією на наших підприємствах сформувалася нова виробнича культура експлуатації та обслуговування високотехнологічного обладнання - бурових верстатів, що є запорукою їх безвідмовності і надійності.


В черговий раз підтвердивши свій девіз - прихильність стійкої продуктивності - Atlas Copco продемонструвала відмінну роботу нової лінійки верстатів. Спеціаліст польського представництва Atlas Copco - Марчін Плачта (Marcin Plachta) розповів про нові технології, над якими зараз працює компанія. Наприклад, система під назвою HNS, забезпечує точне наведення і позиціонування верстата на забурювальну свердловину і контроль відхилень від проектних параметрів при бурінні.


Польські колеги радо приймали наших фахівців, охоче ділилися досвідом, розповідали про останні досягнення в області вибухових і бурових робіт, а також люб'язно запропонували ознайомитися з роботою відомої швейцарської корпорації SSE, що здійснює буро-вибухові роботи по всій Європі.


Знайомство і спілкування з фахівцями фірми SSE - Polska панами Пшемиславом Пузіо (Przemyslaw Puzio) і Адамом Марчек (Adam Marzec) дозволило конструктивно проаналізувати технологічні процеси підготовки і проведення самого вибуху. Що, як і передбачалося, дало можливість по-новому осмислити деякі інженерно - технічні процеси з урахуванням практичного досвіду обох сторін. Нашим фахівцям була надана можливість спостерігати за процесом заряджання свердловин зарядними машинами та комутації блоку, оцінити якість і результат промислового вибуху в гранітному кар'єрі Kopalnia Graniczna.


Atlas Copco запросив нас на виробництво саме цього підприємства абсолютно не випадково. Кар'єр Kopalnia Graniczna, вражає високим рівнем виробничої культури, організацією маркшейдерської справи і гірського виробництва, умовами праці та техніки безпеки.


«Можна гідно оцінити якість організації роботи наших колег в кар'єрі і професіоналізм проведення вибухових робіт. Побачене надає оптимізм і впевненість в тому, що технології вибухової справи в Україні розвиваються в ногу з передовими світовими технологіями» - ділитися враженнями Сергій Федін, директор компанії Техрозробка.


Керівництво компаній Техрозробка і Євровибухпром вдячні компанії Atlas Copco Україна за організацію і можливість на прикладі Польщі ознайомитися і оцінити високий рівень проведення бурових і вибухових робіт на нерудних кар'єрах Євросоюзу. Наші представники отримали корисний та практичний досвід.


Щиро дякуємо, що приймали нас в Польщі, партнерів - фірми Atlas Copco Polskа - Марчіна Плачту (Marcin Plachta) і Вольдемара Лалик (Waldemar Lalik).


Особлива подяка нашому постійному партнеру і давньому другу Віктору Силаєву, представнику Atlas Copco Україна, представникам фірми SSE- Polska панам Пшемиславом Пузіо і Адаму Марчек за їх професіоналізм, відкритість і бажання налагоджувати партнерські відносини з нашими підприємствами.