Вапняний розчин

Вапняний розчин

 

 

Підрозділ групи COMSPEC з виробництва будівельних розчинів ТОВ «НВО Промвпровадження», пропонує екологічні цементні і вапняні розчини для будівельних і оздоблювальних робіт.

 

Наш підрозділ виготовляє екологічно чисті, якісні суміші, які володіють хорошими теплоізоляційними і вогнетривкими властивостями. Поверхня оздоблена таким розчином має здатність «дихати», не тріскається, а висока лужність природного матеріалу перешкоджає появі грибків, плісняви та комах.

 

Вапняний розчини широко застосовується у будівництві через свої екологічні якості та еластичну властивість, що досить практично у застосуванні.

Основні складові вапняного розчину — це суміш гашеного вапна та піску. В залежності від застосування в розчин також додається цемент, глина, щебінь та інші компоненти. Компанія пропонує рідкі та сухі готові суміші із  доставкою або на самовивіз.

 

Сьогодні наша пропозиція найбільш вигідна, з огляду на ціни ринку будівельних сумішей, за рахунок прямих поставок вапна від виробника та підвезення піску безпосередньо з кар'єру нашим автотранспортом. Власні кар'єри і технічні потужності значно знижують собівартість виробленого розчину.

Якісні штукатурні вапняні розчини з маркою по міцності на стиск М-4, з рухливістю ПК-8 і ПК-12, перевозяться на будівельні об'єкти відповідно самоскидами і бетонозмішувачами.  Можлива розфасовка вапняного розчину в мішки.

Висока якість продукції, гарантується чітко організованим  виробництвом, що постійно контролюється працівниками сертифікованої лабораторії.  Наявність власного автопарку дозволяє своєчасно поставляти продукцію на будівельні майданчики .

 

Лабораторія щодня проводить відбір і випробування будівельних розчинів відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-239 : 2010 року, на кожну партію продукції, що випускається видається паспорт якості. 
Будівельні матеріали , що використовуються при виробництві розчинів ( пісок , вапно , цемент ) , отримують сертифікати якості від лабораторії при надходженні на склад . Сертифікати якості наших постачальників на будівельні матеріали для виробництва розчинів щорічно оновлюються. У різні роки наша продукція поставлялася на будівельні майданчики таких підприємств як:


- КП «Житлоінвест - УКБ», ТОВ «Житло-Буд», ТОВ БМК «Перспектива», Київпідземшляхбуд - 2 Трест ПАТ, ТОВ «Укржитло-Будінвест», ПП «Еркер», ТОВ «Столична перспектива», ВАТ «Трест «Південзахідтрансбуд»

 

Графік роботи підрозділу з 7.30-16.00

Прийом заявок з 8.00 -18.00 по тел: +38 067 214 75 71

м.Київ, вул,Камишинська,4 (Видубичі)

 

 

Замовити товар

Рекомендовані товари