Асфальтобетон

Асфальтобетон

Де купити асфальтобетон з доставкою у Києві за низькою ціною

Ви в пошуках якісних будівельних матеріалів? У такому випадку вам потрібно переглянути асортимент продукції групи компаній COMSPEC. Спеціалісти допоможуть вам купити асфальтобетон з доставкою по Києву та запропонують вигідні ціни на товари високої якості. Асфальтобетонні суміші від COMSPEC виготовлені з тривких наповнювачів та сучасних домішок, що робить покриття якісним та надійним. Ви зможете зробити замовлення, залишивши заявку на сайті, або ж зв’язатися з менеджерами групи компаній по вказаним контактним даним. Спеціалісти проконсультують вас у всіх питаннях та допоможуть придбати якісну продукцію за найкращою вартістю.

 

Асфальтобетон від групи компаній COMSPEC

Такий будівельний матеріал використовують в дорожньому будівництві та реконструкції доріг. Для того, щоб отримати якісне дорожнє покриття, необхідно придбати асфальтобетон відмінної якості. Саме таку продукцію своїм клієнтам пропонує COMSPEC. Асфальтобетон виготовляється шляхом змішування таких компонентів, як щебінь, гранітний відсів, мінеральні порошки, бітум пісок. Група компаній COMSPEC займається виробництвом основних компонентів цього будівельного матеріалу, що дозволяє спеціалістами ставити низькі ціни на продукцію та її доставку.


Асфальтобетон, купити який ви зможете у компанії COMSPEC, виготовляється із якісних продуктів та сучасних способів виробництва. Для отримання якісного матеріалу професіонали компанії використовують новітні хімічні домішки та мінеральні порошки, які роблять асфальтну суміш якісною та надійною. Виготовленням асфальтобетону займається окрема виробнича лінія компанії, яка дотримується будівельних та екологічних норм. 

Різновиди асфальтобетону від COMSPEC 

На сайті COMSPEC ви зможете ознайомитись із різноманіттям продукції, яку пропонує своїм клієнтам компанія, та обрати асфальтобетон відповідного типу.

 

Найпопулярнішими різновидами асфальтобетону є наступні суміші:

 

  1. Асфальтобетон КЗ – 7 (крупнозерниста пориста суміш).
  2. Асфальтобетон А – 20 (дрібнозерниста щільна суміш тип А).
  3. Асфальтобетон А – 40 (дрібнозерниста щільна суміш тип А).
  4. Асфальтобетон Б – 10 (дрібнозерниста щільна суміш тип Б).
  5. Асфальтобетон Б – 20 (дрібнозерниста щільна суміш тип Б).
  6. Асфальтобетон Б – 40 (крупнозерниста щільна суміш тип Б).

Переваги продукції від COMSPEC

Якщо ви шукаєте надійного постачальника будівельних матеріалів – спеціалісти групи компаній COMSPEC чудово впораються з цим завданням! Тут працюють справжні фахівці у своїй справі, які індивідуально підходять до замовлення кожного клієнта й пропонують безкоштовну консультацію. Спеціалісти допоможуть вам замовити асфальтобетон, купити з доставкою будівельні матеріали у зручний для вас час.

 

Придбання асфальтобетону від групи компаній COMSPEC має безліч переваг:

 

  • Можливість замовити будівельні матеріали з доставкою по Києву та області.
  • Використання сучасних автотранспортних засобів для перевезення суміші з можливістю вивантаження в будь-які типи асфальтоукладачів.
  • Можливість самостійного вивозу замовлення.
  • Вигідні ціни на продукцію та якісний товар. 

 

 Замовляйте доставку асфальтобетону у зручний для Вас час!

Ми транспортуємо суміші сучасними асфальтовозами, обладнаними вогнетривкими тентами та підігрівом кузову, з можливістю вивантаження в будь-які типи асфальтоукладачів.

 

 

 

 

 Наші фахівці у всьому орієнтуються на потреби споживача! Ви самостійно обираєте спосіб отримання товару. Зателефонуйте нашим менеджерам і вони підкажуть Вам оптимальні варіанти самовивозу.

 

Замовити товар

Рекомендовані товари